BİLETLER ÖN SATIŞTA!  


Küçükçiftlik Park, İstanbul
13 EKİM 2018
BİLETLER
 

Türkiye’nin ilk dress-code’lu festivali olma özelliğine sahip Moda ve Müzik Festivali, modanın görsel gücüyle, müziğin işitsel gücünü aynı çatı altında buluşturuyor.

Multiworks’ün düzenlediği Moda ve Müzik Festivali, ilk yılında “Vintage” temasıyla gerçekleşecek. Her yıl farklı bir moda trendi ve bu trend ile bağlantılı müzik grupları festivalde yer alacak.

Atölyeler, söyleşiler, tasarımcılar, vintage butikler ve sevilen müzisyenlerle 13 Ekim Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park'ta gerçekleşecek olan organizasyonda, geçmişin ruhunu günümüzde yaşamaya bekleniyorsunuz.

 

LINE UP

Flapper Swing

Festivalin sahne açılışını yapacak olan grup, 1920 ve 30’ların caz standartları ve eğlenceli şarkılarıyla dönemin eşsiz atmosferini yaşatarak katılımcıları o yıllara götürecek.Kolektif İstanbul

Yerinde duramayanların dans etmeye direnemeyeceği müziği ile sahnenin ikinci grubu olan Kolektif İstanbul, festival sahnesini enerjisiyle etkisi altına alacak.Seyyal Taner & Kurtalan Ekspres

Türkiye’nin ve müzik dünyasının sıra dışı divası Seyyal Taner ve efsane grup Kurtalan Ekspres, son 50 yılı kapsayan ve popüler şarkılarından oluşan setlist’leriyle vintage ruhunu sonuna kadar yaşatacak.Ceylan Ertem

Özgün tarzı ve birbirinden farklı sound’lara sahip albümleriyle büyük kitlelere ulaşan Ceylan Ertem, türlere sığmayan retro-modern seçkisiyle Moda ve Müzik Festivali sahnesinde.Hey! Douglas (Live)

70’lerin Türkçe şarkılarına yaptığı yaratıcı yorumlar ve görsel kimliğiyle büyük beğeni toplayan Hey! Douglas, live performansı ile kapanışı yapacak.


 

İLETİŞİM

E-Mail

info@modavemuzikfestivali.comTelefon

+90 212 251 94 65www.multiworks.com.tr